Dodatki

 

SAMOCZYNNA PIONOWA OSŁONA

Dzięki samoczynnej osłonie wrażliwej na dotyk – zapewniającej ochronę od frontu i z boku – oraz cykle kontroli pedału, praca operatora jest mniej wyczerpująca i wymaga mniejszego wysiłku. Ta możliwość daje zwiększoną produktywność o 20% oraz kompletne bezpieczeństwo. Drzwi są przegubowe na zawiasach zapewniając pełny dostęp do łatwej, szybkiej zmiany narzędzia.

 

OSŁONA ELEKTRONICZNA

Prasy mechaniczne EMG mogą być wyposażone w prostą lub zaprogramowaną, elektroniczną osłonę bezpieczeństwa na życzenie. Osłona programowana kontroluje automatycznie cykl uruchomienia prasy po tym jak operator otworzy programowanie skrzyżowań w elektonicznej belce ochrony (8 maximum). Ta innowacja również zapewnia maksymalne bezpieczeństwo wraz z poprawą produkcyjności prasy.

 

KABINY WYCISZAJĄCE

W celu zmniejszenia poziomu hałasu od 15 do 18 dB, kabina wyciszająca może być zestawiona z prasą mechaniczną EMG na życzenie. Wydobywanie powietrza z przepływem do 1500 m3/h odbywa się przez wentylator z tłumikiem. Użytkownik ma dostęp do prasy dzięki przegubowym drzwiom z przodu, z tyłu oraz z lewej/prawej strony. Dostarczamy kabiny wyciszające na palecie gotowe do zestawienia.

 

ROZWIJARKA-PROSTOWNICA-ZASILACZ-OBCINAK

Na Państwa prośbę możemy wyposażyć prasę w kompletny zestaw lini podającej, który jest dostarczany wraz z prasą oraz gotowy do pracy.

  • Rozwijarka
  • Prostownica
  • Zasilacz, obcinak
 

Inne akcesoria

Oliwienie
 


Wiele różnych możliwości, które mogą być zastosowane do oliwienia taśmy
Oliwienie przy użyciu wilgotnych wałków
Oliwienie przy użyciu systemu micro-lub w sprayu
Wyposażenie jest dostarczane z maszyną odrazu podłączone.Cyfrowy wskaźnik posuwu suwaka
 


Oszczędność czasu oraz dokładność dostosowania dolnego martwego położenia dzięki cyfrowemu wskaźnikowi posuwu suwaka

Z tym cyfrowym wskaźnikiem uzytkownik może bezpośrednio obserwować moc prasy w celu zastopowania prasy w razie przeładowanej wcześniej określonej wartości.Pneumatyczna miękka podkładka
EMG może zaoferować szeroki zakres pasm
  • Podkładki gumowe
  • Podkładki azotowe
  • Podkładki pneumatyczne
Produkty standardowe lub zgodne z Państwa potrzebami