Wiadomości

Prasy 200 kg dla parafarmacji, perfumerii, kosmetologii

Ta seria pras zębatych została wyprodukowana w całości ze stali nierdzewnej. Urządzenie to zostało wykonane dla przetwórcy zapachów dla przemysłu perfumeryjnego.
 
Te specjalne prasy są wykonane w bardzo staranny sposób, z wytrawianymi i pasywowanymi spawami zewnętrznymi oraz polerowaniem zewnętrznym.

Stal nierdzewna użyta w tych prasach stelażowych została zatwierdzona przez klienta. Stal nierdzewna jest wymagana w przemyśle spożywczym, farmaceutycznym, chemicznym i kosmetycznym z oczywistych względów higienicznych, ponieważ środowisko produkcyjne jest poddawane wielokrotnemu i intensywnemu czyszczeniu w celu uniknięcia zanieczyszczeń.

Miejsca namnażania się patogenów znajdują się w szczelinach i zakamarkach. Stal nierdzewna, materiał obojętny, ma minimalną chropowatość powierzchni i idealną zdolność do czyszczenia, a także jest doskonale odporna na zjawisko utleniania, znane jako "rdza".

Sektor perfumeryjny podlega także surowym wymogom higienicznym, mającym na celu zwalczanie rozprzestrzeniania się mikroorganizmów i innych czynników chorobotwórczych.

Charakterystyka tego sprzętu jest identyczna z modelem podstawowym - prasą stołową zębatą 2HR, jednym z bestsellerów marki EMG, zaprojektowanym i produkowanym od wielu lat przez firmę LONG (74).

Photos: